logo_novako
cz gb de ru
fb tw

Lyžařské kurzy

Naše škola pořádá také lyžařské kurzy pro zájemce, kteří by chtěli získat některou z licencí, která slouží k výuce sjezdového lyžování.

Výhodou kurzu pořádaného naší školou je vlastní areál na Božím Daru, kde probíhají první dny kurzu, spousta zkušeností z výuky sjezdového lyžování, snowboardingu nebo bežeckého lyžování. Díky těmto záležitostem se cena kurzu pohybuje na minimální hranici, kterou je nyní 3500 Kč. Pro zájemce, kteří by poté učili i v areálu Novako a pod naší školou, se cena po odpracování 100 hodin sníží až na 2500 Kč. Podmínkou pro absolvování kurzu je věk 18 let.

Samozřejmostí jsou zkušení lektoři, kteří prošli tělovýchovným vzděláním a řadou lyžařských kurzů tak, aby mohli předat znalosti a zkušenosti zájemcům co nejlépe.

Velkou výhodou je možnost po absolvování kurzu získat práci v naší lyžařské škole a plynule tak navázat na svoje vzdělání a podílet se na výuce široké lyžařské veřejnosti. Lyžařské kurzy jsou absolvované v Krušných horách na Božím Daru, v areálech Novako a Neklid, případně Klínovec.

Místo konání kurzu: Boží Dar, areál Novako a Neklid, případně Klínovec
Aktuální termín kurzu: 8. – 12. prosinec 2018
Rozsah kurzu: 50 hodin praxe a teorie
Cena kurzu: 3500 Kč (resp. 2500 Kč)
Ubytování: Možné zajistit na místě (cca 100 – 200 Kč/noc)
V ceně zahrnuto: Permice do areálu Novako (2-3 dny), metodické
vedení během kurzu, videorozbor, výukové materiály, přednášky, závěrečné přezkoušení, vydání licence a osvědčení

Více informací v letáku ke kurzům, na emailu school@novako-ski.cz nebo telefonu 773 625 402.

Přihláška na kurz: ZDE

Orientační harmonogram ke kurzům naleznete ZDE

Pořádané kurzy: